دوشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
جذب نماینده رسمی بیمه های زندگی

چرا شرکت بیمه سرمد؟

شرکت بیمه سرمد از نظرات مختلفی چون توانگری مالی، ترکیب پرتفو، ارائه خدمات،... دارای شرایط بسیار مطلوب بوده و به عنوان اولین ارائه کننده باشگاه مشتریان، اولین سامانه مرکز تماس و اولین سامانه آموزشی الکترونیک برای شبکه گسترده بانک و بیمه خود شناخته میشود

لذا به منظور گسترش عرضه خدمات بیمه ای خود در زمینه فروش حرفه ای بیمه عمر و سرمایه گذاری پس از جذب و آموزش در دوره آموزشی مربوطه، از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید.

بیمه سرمد دارای رتبه و اعتبار قابل قبولی در صنعت بیمه کشور می باشد و حوزه بیمه زندگی که یکی از حوزه های تخصصی این گروه نیز می باشد.

شرکت بیمه سرمد به زعم بیمه مرکزی از شاخص های توانگری و ایفای تعهدات بالایی برخوردار است.

خاطر نشان می گردد بیمه سرمد جزء معدود شرکت هایی است که اقدام به "اعطاء کد رسمی نمایندگی فروش بیمه عمر و سرمایه گذاری" تحت نظارت بیمه مرکزی می نماید.

 •  تصویر صفحات کامل شناسنامه

 • تصویر کارت ملی

 • تصویر آخرین مدرک تحصیلی

 • چهار قطعه عکس سه در چهار

 • دفترچه حساب بانک صادرات بنام متقاضی

 • کپی کارت پایان خدمت برای آقایان 

دریافت نمایندگی بیمه عمر مناسب چه کسانی میباشد؟ این تجارت مناسب افرادی است که از کار کردن برای دیگران خسته شده اند، مایلند برای خود و پیشرفت خود کار کنند نه برای دیگران. کسانی که می خواهند فروش را به شکل حرفه ای دنبال کنند و در صدد بالا بردن سطح روابط اجتماعی خود هستند و خلاقیت و پشتکار از ویژگی های فردی آنها می باشد، تا به مشاوران بیمه ای و مالی حرفه ای بدل گردند.
جایگاه اجتماعی متقاضیان دریافت نمایندگی بیمه عمر در چه حدی است؟ نمایندگان بیمه های عمر ، مشاورانی هستند که در زمینه چگونگی مدیریت ریسک خطرات در زمان حال و آینده، در راستای رفاه عمومی هدایتگر هستند. لذا این افراد در نزد مردم از جایگاه معتبری برخوردارند. امروزه امر فروش یک نوع بازاریابی تلقی می شود ؛ اما در صنعت بیمه ، افراد برای خودشان و آینده شغلیاشان، بازاریابی میکند نه برای شرکت. مشاوران حرفه ای بیمه سرمد،علاوه بر اینکه جان شخصی را نجات می دهند، خانواده ها و در نتیجه جامعه را نیز نجات می دهند.
میزان درآمدزایی نمایندگان بیمه های عمر به چه شکلی است؟ دریافت نمایندگی بیمه عمر در حال حاضر یکی از پر درآمدترین شغلهای ایران به حساب می آید و هر درآمدی که بخواهید میتوانید بدست بیاورید، در این حرفه ، فرد بر اساس میزان فروشی که در ماه برای خود انجام داده است درآمد کسب میکند. شایان خاطر است که در این حرفه هیچگونه حقوق ثابتی وجود ندارد و شخص صاحب شغل خود می باشد.
میزان رشد بین المللی نمایندگی بیمه عمر در این فعالیت چگونه است؟ نمایندگانی که در حوزه فروش بیمه های زندگی در کل دنیا فعالیت می کنند، سالانه در مجمعی به نام MDRT گرد هم می آیند و از تجربیات افراد موفق در عرصه بین المللی استفاده می کنند و با داشتن مدرک سازمان به عضویت انجمن مذکور درمی آیند و به دلیل داشتن این گواهینامه معتبر بین المللی جایگاهی حرفه ای در سطوح ملی و بین المللی به دست می آورند.
آیا دوره های آموزشی و شرکت در کلاس های آموزشی نمایندگی بیمه عمر هزینه دارد؟ تمامی کلاسها،کارگاهای آموزشی و همایش های مربوطه به صورت رایگان برگزار می شود و هزینه ای دریافت نخواهد شد
محل برگزاری کلاس های آموزشی، جلسات معارفه و مصاحبه نمایندگی بیمه عمردر کدام مرکز برگزار می شود؟ تمامی کلاس ها،کارگاهای آموزشی، جلسات توجیهی، معارفه و مصاحبه نمایندگی در تهران برگزار می شود.
آیا کد نمایندگی اعطاء شده بیمه عمررسمیت و مشروعیت قانونی دارد؟ بله . طبق آیین نامه شماره 54 بیمه مرکزی شورای عالی بیمه در اجرای بند 5 ماده 17 قانون تاسیس بیمه مرکزی ایران و بیمه گری در جلسه مورخ 1385/02/12 «آیین نامه نمایندگی فروش بیمه های عمر» را در یازده ماده تصویب نمود. بر اساس این آیین نامه شرکتهای بیمه می توانند اقدام به جذب نماینده فروش در رشته بیمه عمر کرده و همچنین کد نمایندگی رسمی بیمه عمر اعطا نمایند.
 •  ثبت اطلاعات در فرم ثبت نام 

 • بررسی سوابق و اطلاعات متقاضی

 • تماس همکاران واحد جذب با متقاضی

 • برگزاری کلاس آموزشی در محل شعبات بیمه سرمد

 • تخصیص مشاور از طرف شرکت جهت راهنمای نمایندگان در بدو شروع 

تاریخ تولد

روز
ماه
سال
بالا
Logo Art

Sorry! Something went wrong.

All Rights Reserved, Copyright © 2019