دوشنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
رئيس كل بيمه مركزي: تكريم بازنشستگان بايد از دغدغه هاي ما باشد
۱۳۹۵/۷/۱۰
۵۸۷
رئيس كل بيمه مركزي: تكريم بازنشستگان بايد از دغدغه هاي ما باشد

طي مراسمي با حضور دكتر همتي و روساي كل پيشين بيمه مركزي امروز از زحمات بازنشستگان اين سازمان تجليل و تقدير شد.

به گزارش اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل بيمه مركزي، در اين مراسم كه با استقبال پر شور بازنشستگان همراه بود،دكتر همتي از حضور مجدد و ديدار همكاران قديمي بيمه مركزي ابراز خرسندي كرد و گفت: بازنشستگان شايسته احترام و تكريم هستند و هرچه براي رفاه و آسايش آنها تلاش شود كم است.

رئيس كل بيمه مركزي، از تلاش براي ترميم حقوق بازنشستگان خبر داد و گفت: اصلاح وضع معيشتي بازنشستگان از دغدغه هاي من در تمام دوران خدمتم بوده و تمام تلاشم را براي رفع مشكلات و بهبود وضعيت رفاهي و معيشتي اين بزرگواران كه با خدمت صادقانه و خالصانه به اعتلاي صنعت بيمه كمك كرده اند،خواهم كرد.

وي خاطر نشان كرد: با تواضع و ارتباط مستقيم با همكاران مي توان، جهت گيري مثبتي به رفتار و عملكرد سازماني داد و سعي ما بر اين است كه اين موضوع را در بيمه مركزي پياده سازي كنيم.

همچنين علوي به نمايندگي از بازنشستگان ضمن تشكر از برگزاري اين مراسم، با اشاره به شرايط حساس بيمه مركزي در اين چند ماهه اخير، با اعلام خوش حالى و قدردانى كاركنان صنعت بيمه خصوصا بيمه مركزى، به خاطر قبول مسئوليت مجدد بيمه مركزى، از دكتر همتي به عنوان يكى از مديران تاثيرگذار در صنعت بيمه، ياد كرد و افزود: وجود بيمه هاى خصوصى يكى از نتايج تلاش هاى موثر ايشان بود.

گفتني است در اين مراسم، بازنشستگان ضمن ديداري صميمي با رئيس كل و معاون توسعه و منابع بيمه مركزي خواسته هاي خود را مطرح كردند.

منبع:وب سایت رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

  • بیمه سرمد
  • بیمه
  • سرمد
  • sarmad
  • بیمه مرکزی
  • تكريم بازنشستگان بیمه مرکزی
بالا